777 746 852Linka
Zápustné umyvadlo nerezové, průměr 405mm
Výrobce: NOFERŠířka: 405 mmDélka: 400 mmVýška: 152 mmHloubka: 405 mmRozměr: 40,5 x 40 cmHmotnost: 1.05 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruh Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-16 % 3 590 CZK
| Cena s DPH / ks | 3 016 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 493 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 40,5x15 cm |
| Průměr | 405 mm |
| Šířka | 405 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hloubka | 405 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 1.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435368809118 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |

































































































































































































































































































