Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou chrom – Bruckner Sieger 914.007.1
Podomítková bidetová baterie Bruckner Sieger 914.007.1 s pákovým ovládáním a se Stop sprškou v chromovém provedení.
Zjistit více
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| Šířka | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913884894 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Série vodovodních baterií Sieger nabízí moderní design doplněný oblou hranou. Díky tomuto spojení tvarů se dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny.
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou chrom – Bruckner Sieger 914.007.1 - Fotografie k produktu
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Dokumenty - Údržba pro Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou chrom – Bruckner Sieger 914.007.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou chrom – Bruckner Sieger 914.007.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou chrom – Bruckner Sieger 914.007.1 (pdf)
- Technický list pro Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou chrom – Bruckner Sieger 914.007.1



























































