ESTATIS volně stojící vana litý mramor ø110x51cm, bílá mat
Vana je dodávána bez přepadového otvoru. Sifon je nutno zapustit do podlahy. Součástí vany jsou výpust s Click-Clack zátkou a sifon.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x51 cm |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 510 mm |
| Objem | 325.00 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Do prostoru |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení obsahuje | Výpust, Sifon |
| Hmotnost / ks | 98.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002529 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ESTATIS volně stojící vana litý mramor ø110x51cm, bílá mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ESTATIS volně stojící vana litý mramor ø110x51cm, bílá mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ESTATIS volně stojící vana litý mramor ø110x51cm, bílá mat (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro ESTATIS volně stojící vana litý mramor ø110x51cm, bílá mat (pdf)
- Technický list pro ESTATIS volně stojící vana litý mramor ø110x51cm, bílá mat





































































