KAZUKO vaničkový sifon, DN40, krytka černá
- Průtok: 31,2 l/min
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost / ks | 7.8540 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729010951 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu







| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost / ks | 7.8540 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729010951 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |