777 746 852Linka
RETRO volně stojící vana 147x69,5x67,5cm, nohy bronz, bílá
Výrobce: PolysanBarva: bíláŠířka: 695 mmDélka: 1470 mmVýška: 675 mmHloubka: 670 mmRozměr: 69,5 x 147 cmHmotnost: 43.01 kg/ksMateriál: Gelcoat Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 147x69,5x67,5 cm |
| Délka | 1470 mm |
| Šířka | 695 mm |
| Výška | 675 mm |
| Objem | 145.00 l |
| Barva | Bílá/nohy bronz |
| Materiál | Gelcoat |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Hmotnost / ks | 43.0100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729022183 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
ANTEA nástěnná vanová baterie kompletní, bronz
21 x 14,7MosazretroSaphobronzANTEA
































































































































































































































































































