777 746 852Linka
Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka zlato mat
skladem u dodavatele (3 ks)
do týdne
-14 % 1 940 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 669 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 379 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729042464 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
































































































































































































































































































