KORANA nástěnná sprchová baterie, chrom
| Cena s DPH / ks | 965 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 798 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAMONA |
|---|---|
| Série | KORANA |
| Záruka | 4 roky |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 121 mm |
| Hloubka | 137 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| EAN | 8590913947940 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 1.2200 kg |
| Balení | 1 ks |


























































































































































































































































































