777 746 852Linka
AVVA bidet závěsný 35,5x53 cm, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 4):15 190 KčPURA závěsný, 36x55cm | 14 990 KčTRIBECA 35x54cm | 15 490 Kč
AVVA 35,5x53 cm | 5 926 CZK
NOLITA 35x55cm | skladem u dodavatele (6 ks)
na objednávku
na objednávku
na objednávku
Výrobce: SaphoŠířka: 355 mmDélka: 350 mmHloubka: 530 mmRozměr: 35,5 x 35 cmHmotnost: 23.6 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: klasik Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 6 890 CZK
| Cena s DPH / ks | 5 926 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 4 898 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x53 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnost / ks | 23.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913933110 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

zdarma
NOLITA bidet závěsný 35x55cm, černá mat
35 x 35KeramikaklasikKerasanNOLITA

zdarma
PURA bidet závěsný, 36x55cm, černá mat
36 x 36KeramikaklasikGSIPURA COLOR

zdarma
TRIBECA bidet závěsný 35x54cm, černá mat
35 x 35KeramikaklasikKerasanTRIBECA
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro AVVA bidet závěsný 35,5x53 cm, černá mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro AVVA bidet závěsný 35,5x53 cm, černá mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro AVVA bidet závěsný 35,5x53 cm, černá mat (dxf)
- Dokumenty - Návod pro AVVA bidet závěsný 35,5x53 cm, černá mat (PDF)
- Technický list pro AVVA bidet závěsný 35,5x53 cm, černá mat

































































































































































































































































































