777 746 852Linka
BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):3 776 Kč
BEBÉ baterie | 4 990 CZK
SOLARIS dvouprvková baterie | skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: BEBÉŠířka: 170 mmVýška: 60 mmHloubka: 178 mmRozměr: 17 x 17,8 cmHmotnost: 3.063 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: design Záruka: 72 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 178 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936005 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, chrom (3DS)
- Dokumenty - 3D modely pro BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, chrom (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, chrom (DXF)
- Dokumenty - Údržba pro BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, chrom (pdf)
- Technický list pro BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, chrom



























































































































































































































































































