777 746 852Linka
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):3 174 Kč
BEBÉ vysoká, prodloužená hubice | 4 990 CZK
SOLARIS vysoká | skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: BEBÉŠířka: 62 mmVýška: 344 mmHloubka: 185 mmRozměr: 6,2 x 18,5 cmHmotnost: 2.912 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: design Záruka: 72 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 344 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 245 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935985 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom (3DS)
- Dokumenty - 3D modely pro BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom (DXF)
- Dokumenty - Údržba pro BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom (pdf)
- Technický list pro BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom





























































































































































































































































































