777 746 852Linka
BOHEMIA zrcadlo v dřevěném rámu 58,9x98,9cm, zlatá
Výrobce: SaphoSérie: BOHEMIAŠířka: 589 mmDélka: 58,9 mmVýška: 989 mmRozměr: 58,9 x 5,8 cmHmotnost: 9.95 kg/ksMateriál: Masiv dřevo Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Ke stažení
BOHEMIA zrcadlo v masivním dřevěném rámu
- rám se zdobným vzorem
- rozměr zrcadla 500x900 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BOHEMIA & MELISSA |
| Rozměr | 58,9x98,9 mm |
| Šířka | 589 mm |
| Výška | 989 mm |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 9.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913882685 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |






























































































































































































































































































