777 746 852Linka
Cedule WC vozíčkář, Ø 75mm, nerez mat
Výrobce: SaphoŠířka: 75 mmDélka: 75 mmVýška: 75 mmHloubka: 2 mmRozměr: 7,5 x 7,5 cmHmotnost: 0.19 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
-14 % 199 CZK
| Cena s DPH / ks | 172 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 142 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Samolepící páska 3M je součástí balení.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 75x75x2 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 2 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126291 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |



















































































































































































































































































