777 746 852Linka
Dávkovač mýdla 400ml, nerez lesk
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 126 Kč
400ml | 938 CZK
1200ml | skladem u dodavatele (>10 ks)
na objednávku
Výrobce: SaphoŠířka: 100 mmDélka: 100 mmVýška: 150 mmHloubka: 105 mmRozměr: 10 x 10 cmHmotnost: 0.58 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 090 CZK
| Cena s DPH / ks | 938 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 775 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100x150x105 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 400 ml |
| Hmotnost / ks | 0.5800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126277 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |


































































































































































































































































































