DOME keramické umyvadlo na desku vysoké, Ø 45,5cm, bílá
Zjistit více
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45,5x22,5 cm |
| Průměr | 455 mm |
| Šířka | 455 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 11.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856242 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro DOME keramické umyvadlo na desku vysoké, Ø 45,5cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro DOME keramické umyvadlo na desku vysoké, Ø 45,5cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro DOME keramické umyvadlo na desku vysoké, Ø 45,5cm, bílá (dxf)
- Technický list pro DOME keramické umyvadlo na desku vysoké, Ø 45,5cm, bílá


















































































































































































































































































