DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DREAMART |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 200 mm |
| Hloubka | 178 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 7.600 l/min |
| EAN | 8590913863035 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 2.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
Jednotlivé položky série zcela korespondují s jejím pojmenováním DREAMART. Roztančené tělo umyvadlové baterie a ladné křivky ostatních baterií a dalších komponent série působí lehce. Předností série je variabilita jejího použití: svou krásou oslní v koupelně zařízené v retro stylu a stejně podmanivá bude i v koupelně moderní.
Varianty tohoto produktu


Příslušenství k produktu
Ke stažení
- 3D modely pro DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom (DXF)
- 3D modely pro DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom (DWG)
- 3D modely pro DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom (3DS)
- Návody pro DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom (PDF)
- Technický list pro DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom
- Údržba pro DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom (pdf)
- Záruční list pro DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom (pdf)






































































































































































































































































































