777 746 852Linka
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat
Výrobce: SaphoŠířka: 52 mmVýška: 52 mmHloubka: 72 mmRozměr: 5,2 x 7,2 cmHmotnost: 0.245 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 930 CZK
| Cena s DPH / ks | 800 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 661 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 52 mm |
| Šířka | 52 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hloubka | 72 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.2450 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963032 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat (dxf)
- Technický list pro Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat


























































































































































































































































































