777 746 852Linka
EPOCA ruční sprcha, 220mm, mosaz/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):938 Kč
EPOCA sprcha, 220mm, mosaz/chrom | 1 024 CZK
DREAMART sprcha, 230mm, chrom | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 220 mmHmotnost: 0.35 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 190 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 024 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 846 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 73 mm |
| Výška | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce |
| Hmotnost / ks | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913820373 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
DREAMART ruční sprcha, 230mm, chrom
MosazretroSaphochromDREAMART
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy, otočný, chrom
6,5 x 9,9MosazretroSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ WHITE nástěnná sprchová baterie, bílá páčka, chrom
MosazretroSaphochromKIRKÉ WHITE

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ WHITE nástěnná vanová baterie, bílá páčka, chrom
21 x 17,9MosazretroSaphochromKIRKÉ WHITE

AKCE -14 %
zdarma
VIENNA nástěnná sprchová baterie, chrom
28,1 x 14,4MosazretroSaphochromVIENNA



































































































































































































































































































