ERIDAN umyvadlo na desku, litý mramor, 50x35cm, kryt výpusti, bílá
| Cena s DPH / ks | 5 135 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 4 244 CZK |
- Designová záklopka výpusti s logem (nutno zakoupit výpust)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 50x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913874642 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Varianty tohoto produktu

























































































































































































































































































