777 746 852Linka
FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 18,5cm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):5 990 Kčbaterie, 21,5cm | 6 184 Kč
FORATA baterie, délka hubice 18,5cm | 3 490 CZK
DIMY dvouprvková baterie | skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
na objednávku
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: FORATAŠířka: 190 mmVýška: 80 mmHloubka: 188 mmRozměr: 19 x 18,8 cmHmotnost: 3.063 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 72 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 188 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931093 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -50 %
zdarma
DIMY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom
16 x 18,7MosazhranatéSaphochromDIMY

AKCE -14 %
zdarma
FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 21,5cm, chrom
19 x 23MosazhranatéSaphochromFORATA
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 18,5cm, chrom (3DS)
- Dokumenty - 3D modely pro FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 18,5cm, chrom (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 18,5cm, chrom (DXF)
- Dokumenty - Údržba pro FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 18,5cm, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 18,5cm, chrom (pdf)
- Technický list pro FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 18,5cm, chrom


























































































































































































































































































