777 746 852Linka
FORATA stojánková bidetová baterie, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 4):8 162 KčGINKO 35 baterie | 4 464 KčSPY baterie | 4 808 Kč
FORATA baterie | 2 990 CZK
DIMY baterie | skladem u dodavatele (3 ks)
na objednávku
skladem u dodavatele (4 ks)
na objednávku
Výrobce: SaphoSérie: FORATAŠířka: 40 mmVýška: 148 mmHloubka: 140 mmRozměr: 4 x 14 cmHmotnost: 1.556 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 72 měsíců
skladem u dodavatele (3 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 148 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931277 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
zdarma
DIMY stojánková bidetová baterie, černá mat
3,8 x 13MosazhranatéSaphoDIMY
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro FORATA stojánková bidetová baterie, černá mat (3DS)
- Dokumenty - 3D modely pro FORATA stojánková bidetová baterie, černá mat (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro FORATA stojánková bidetová baterie, černá mat (DXF)
- Dokumenty - Údržba pro FORATA stojánková bidetová baterie, černá mat (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro FORATA stojánková bidetová baterie, černá mat (pdf)
- Technický list pro FORATA stojánková bidetová baterie, černá mat




























































































































































































































































































