777 746 852Linka
GLANC bidet závěsný, 37x51,5 cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 3):4 507 KčTRIBECA 35x54cm | 10 990 Kč
GLANC bidet závěsný, 37x51,5 cm | 6 321 CZK
Bidet 36×52 – Sapho Porto PZ4015 | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
na objednávku
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 367 mmDélka: 360 mmVýška: 310 mmHloubka: 517 mmRozměr: 36,7 x 36 cmHmotnost: 24.08 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 7 350 CZK
| Cena s DPH / ks | 6 321 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 5 224 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 36,7x31x51,7 cm |
| Šířka | 367 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hloubka | 517 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnost / ks | 24.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8698531150558 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Bidet 36×52 cm bílá – Sapho Porto PZ4015
36 x 36KeramikahranatéSaphobíláPORTO

zdarma
TRIBECA bidet závěsný 35x54cm, bílá
35 x 35KeramikaklasikKerasanbíláTRIBECA


































































































































































































































































































