777 746 852Linka
HANDICAP dveřní madlo 700mm, černá mat
Výrobce: SaphoŠířka: 700 mmDélka: 700 mmVýška: 40 mmHloubka: 95 mmRozměr: 70 x 70 cmHmotnost: 1.295 kg/ksMateriál: Ocel Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
-14 % 1 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 282 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 059 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 700x40x95 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.2950 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125935 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
























































































































































































































































































