HANDICAP madlo sklopné s opěrnou nohou 813mm, nerez lesk
| Cena s DPH / ks | 4 034 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 334 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100x800x829 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 829 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 2.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125690 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |


























































































































































































































































































