ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 103 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 3.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961816 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Vodovodní baterie ICONIC v legendárním trubkovém designu. Štíhlé tělo podtrhuje nadčasovost, čistotu a minimalismus těchto směšovacích baterií.
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat (dxf)
- Dokumenty - Návod pro ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat (pdf)
- Dokumenty - Údržba pro ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat (pdf)
- Technický list pro ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat




































































