777 746 852Linka
INSIA dávkovač mýdla 230ml, mléčné sklo, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 196 KčX-SQUARE 230ml, sklo | 1 282 Kč
INSIA 230ml, sklo | 680 CZK
X-SQUARE 200ml, sklo | skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: INSIAŠířka: 82 mmDélka: 82 mmVýška: 192 mmHloubka: 130 mmRozměr: 8,2 x 8,2 cmHmotnost: 0.718 kg/ksMateriál: Mosaz|Sklo Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
-14 % 790 CZK
| Cena s DPH / ks | 680 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 562 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 82x192x130 mm |
| Šířka | 82 mm |
| Výška | 192 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 230 ml |
| Hmotnost / ks | 0.7180 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913933998 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
X-SQUARE dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, chrom
7 x 7Mosaz|SklohranatéSaphochromX-SQUARE

AKCE -14 %
X-SQUARE dávkovač mýdla 230ml, mléčné sklo, chrom
8 x 8Mosaz|SklohranatéSaphochromX-SQUARE
























































































































































































































































































