777 746 852Linka
INSIA držák ručníků 600mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 110 KčX-SQUARE 600mm | 1 084 Kč
INSIA 600mm | 594 CZK
COLORADO 600mm | skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: INSIAŠířka: 656 mmDélka: 656 mmVýška: 50 mmHloubka: 87 mmRozměr: 65,6 x 65,6 cmHmotnost: 0.53 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
-14 % 690 CZK
| Cena s DPH / ks | 594 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 491 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 656x50x87 mm |
| Délka | 656 mm |
| Šířka | 656 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 87 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934032 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
COLORADO držák ručníků 600mm, chrom
4,2 x 60,2SlitinahranatéGedychromCOLORADO

AKCE -14 %
X-SQUARE držák ručníků 600mm, chrom
65,5 x 65,5MosazhranatéSaphochromX-SQUARE



















































































































































































































































































