777 746 852Linka
INSIA držák ručníků, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 140 Kč
INSIA ručníků | 594 CZK
AIDA ručníků | skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (1 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: INSIAŠířka: 205 mmDélka: 205 mmVýška: 146 mmHloubka: 60 mmRozměr: 20,5 x 20,5 cmHmotnost: 0.32 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
-14 % 690 CZK
| Cena s DPH / ks | 594 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 491 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 205x146x60 mm |
| Šířka | 205 mm |
| Výška | 146 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934049 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AIDA držák ručníků, chrom
20,5 x 20,5MosazhranatéMETAFORMchromAIDA














































































































































































































































































