777 746 852Linka
INSIA držák toaletního papíru, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):990 KčX-SQUARE papíru | 663 Kč
INSIA papíru | 508 CZK
AIDA papíru | skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: INSIAŠířka: 137 mmDélka: 137 mmVýška: 82 mmHloubka: 60 mmRozměr: 13,7 x 13,7 cmHmotnost: 0.28 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
-14 % 590 CZK
| Cena s DPH / ks | 508 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 420 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 137x82x60 mm |
| Šířka | 137 mm |
| Výška | 82 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913933981 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AIDA držák toaletního papíru, chrom
13,6 x 13,6MosazhranatéMETAFORMchromAIDA

AKCE -14 %
X-SQUARE držák toaletního papíru, chrom
13,5 x 13,5MosazhranatéSaphochromX-SQUARE



















































































































































































































































































