777 746 852Linka
INSIA háček, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):293 KčX-SQUARE háček | 387 Kč
INSIA háček | 250 CZK
COLORADO háček | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (5 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: INSIAŠířka: 50 mmDélka: 50 mmVýška: 50 mmHloubka: 57 mmRozměr: 5 x 5 cmHmotnost: 0.2 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 290 CZK
| Cena s DPH / ks | 250 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 207 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 50x50x57 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934056 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
COLORADO háček, chrom
4,2 x 4,2SlitinahranatéGedychromCOLORADO

AKCE -14 %
X-SQUARE háček, chrom
5,5 x 5,5MosazhranatéSaphochromX-SQUARE



















































































































































































































































































