777 746 852Linka
INSIA mýdlenka, mléčné sklo, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):620 Kč
INSIA mýdlenka, sklo | 491 CZK
X-SQUARE mýdlenka, sklo | skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: INSIAŠířka: 110 mmDélka: 110 mmVýška: 52 mmHloubka: 130 mmRozměr: 11 x 11 cmHmotnost: 0.463 kg/ksMateriál: Mosaz|Sklo Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
-14 % 570 CZK
| Cena s DPH / ks | 491 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 406 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 110x52x130 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934070 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
X-SQUARE mýdlenka, mléčné sklo, chrom
11 x 11Mosaz|SklohranatéSaphochromX-SQUARE



















































































































































































































































































