777 746 852Linka
INSIA polička skleněná 600x50x132mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):998 Kč
INSIA 600x50x132mm | 680 CZK
X-SQUARE 600x55x130mm, mléčné sklo | skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: INSIAŠířka: 600 mmDélka: 600 mmVýška: 50 mmHloubka: 132 mmRozměr: 60 x 60 cmHmotnost: 1.6 kg/ksMateriál: Mosaz|Sklo Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
-14 % 790 CZK
| Cena s DPH / ks | 680 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 562 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 600x50x132 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 132 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934094 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
X-SQUARE polička skleněná 600x55x130mm, mléčné sklo, chrom
60 x 60Mosaz|SklohranatéSaphochromX-SQUARE


















































































































































































































































































