777 746 852Linka
INSIA WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):981 Kč
INSIA závěsná, sklo | 766 CZK
X-SQUARE závěsná, sklo | skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: INSIAŠířka: 110 mmDélka: 110 mmVýška: 370 mmHloubka: 145 mmRozměr: 11 x 11 cmHmotnost: 0.873 kg/ksMateriál: Mosaz|Sklo Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
-14 % 890 CZK
| Cena s DPH / ks | 766 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 633 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 110x370x145 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934018 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
X-SQUARE WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom
9,5 x 9,5Mosaz|SklohranatéSaphochromX-SQUARE
























































































































































































































































































