777 746 852Linka
JESSY stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 6):3 088 KčNIMOA sprškou, chrom/gun metal | 2 190 KčRHAPSODY PROFESSIONAL sprškou | 9 452 KčSILI baterie, flexibilní ramínko, bílá/chrom | 2 658 KčSILI baterie, flexibilní ramínko, černá/chrom | 2 658 Kč
JESSY se sprškou, chrom |
MAYA sprškou | nedostupné
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 505 mmHloubka: 220 mmHmotnost: 3.5 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 72 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 505 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 166 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913820632 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |






























































































































































































































































































