777 746 852Linka
Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, zlato mat
Výrobce: SaphoŠířka: 120 mmDélka: 120 mmVýška: 70 mmHloubka: 10 mmRozměr: 12 x 12 cmHmotnost: 0.14 kg/ksZáruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 120x70 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Hmotnost / ks | 0.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913991370 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |



























































































































































































































































































