777 746 852Linka
Krycí rozeta obdélníková k připojovací sadě TWIN, nerez mat
Výrobce: SaphoBarva: broušený nerezŠířka: 120 mmDélka: 120 mmVýška: 70 mmHloubka: 10 mmRozměr: 12 x 12 cmHmotnost: 0.12 kg/ksZáruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (3 ks)
do týdne
-14 % 2 290 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 970 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 628 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 120x70 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Barva | Broušený nerez |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877162 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
RADO otopné těleso 600x1190mm, nerez mat
60 x 60NerezdesignovéSaphobroušený nerezRADO

AKCE -14 %
zdarma
SIERRA otopné těleso 500x1000mm, nerez mat
50 x 50Nereztvar eSaphobroušený nerezSIERRA

AKCE -14 %
zdarma
VISTA otopné těleso 500x1190mm, nerez mat
50 x 50Nereztvar eSaphobroušený nerezVISTA

AKCE -14 %
zdarma
MAGNIFICA otopné těleso 456x1206 mm, bílá s texturou
45,6 x 45,6OceldeskovéSaphobíláMAGNIFICA

AKCE -14 %
zdarma
MAGNIFICA otopné těleso 608x1806 mm, bílá s texturou
60,8 x 60,8OceldeskovéSaphobíláMAGNIFICA

AKCE -14 %
zdarma
VOLGA otopné těleso 500x1500mm, nerez mat
50 x 50Nereztvar eSaphobroušený nerezVOLGA































































































































































































































































































