LATUS vanová baterie s připojením do podlahy, chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LATUS |
| Záruka | 6 let |
| Výška | 1095 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 1080 mm |
| EAN | 8590913821691 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Baterie LATUS, v kubistickém stylu, držící se přímých linií se těší výrazné oblibě mezi koncovými klienty i architekty. LATUS tvoří ucelená kolekce baterií, včetně podomítkových, speciální baterie pro volně stojící vany, umyvadlové baterie do prostoru a sprchového sloupu.
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu







































































































































































































































































































