777 746 852Linka
LIMA keramické umyvadlo, zápustné 59,5x39,5cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 7):3 071 KčJAPURA zápustné, litý mramor, 55x36cm | 3 165 KčKAMA zápustné, litý mramor, 50x26cm | 2 916 KčRETRO zápustné, 62x45,5cm | 8 890 KčSOTT AQUA 50x38cm | 3 579 KčSOTT AQUA 60x38cm | 3 855 Kč
LIMA keramické umyvadlo, zápustné 59,5x39,5cm | 2 744 CZK
ASTORIA zápustné, litý mramor, 55x37cm | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (5 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (3 ks)
skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 605 mmDélka: 600 mmHloubka: 400 mmRozměr: 60,5 x 60 cmHmotnost: 10.45 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: ovál/elipsa Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 3 190 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 744 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 268 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60,5x40 cm |
| Šířka | 605 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 10.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913824036 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
ASTORIA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x37cm, bílá
55 x 55Litý mramorobdélníkSaphobílá

AKCE -14 %
JAPURA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x36cm, bílá
55 x 55Litý mramorobdélníkSaphobílá

AKCE -14 %
KAMA umyvadlo zápustné, litý mramor, 50x26cm, bílá
50 x 50Litý mramorobdélníkSaphobílá

zdarma
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 62x45,5cm, bílá
62 x 62KeramikaretroKerasanbíláRETRO KERASAN

AKCE -8 %
SOTT AQUA keramické umyvadlo 50x38cm, bílá
50 x 50KeramikaobdélníkIsveabíláSOTT AQUA

AKCE -8 %
SOTT AQUA keramické umyvadlo 60x38cm, bílá
60 x 60KeramikaobdélníkIsveabíláSOTT AQUA




































































































































































































































































































