777 746 852Linka
Madlo zahnuté s drátěnou mýdlenkou, 400x250x120mm, nerez lesk
Varianty tohoto produktu (celkem 2):835 Kč
s drátěnou mýdlenkou, 400x250x120mm | 1 024 CZK
370x230x80mm | skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (4 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 455 mmDélka: 455 mmVýška: 250 mmHloubka: 120 mmRozměr: 45,5 x 45,5 cmHmotnost: 0.83 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
-14 % 1 190 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 024 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 846 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 455x250x120 mm |
| Šířka | 455 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 0.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125645 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Madlo zahnuté 370x230x80mm, nerez lesk
39 x 39NerezkruhovéSapho
























































































































































































































































































