777 746 852Linka
Magnetický držák ručníků 43cm
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 430 mmDélka: 430 mmVýška: 54 mmHloubka: 63 mmRozměr: 43 x 43 cmHmotnost: 0.529 kg/ksMateriál: Mosaz Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
-14 % 1 540 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 325 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 095 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Nosnost: 5 kg
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 430x54x63 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 63 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.5290 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126017 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
MAGNIFICA otopné těleso 456x1206 mm, bílá s texturou
45,6 x 45,6OceldeskovéSaphobíláMAGNIFICA

AKCE -14 %
zdarma
MAGNIFICA otopné těleso 608x1806 mm, bílá s texturou
60,8 x 60,8OceldeskovéSaphobíláMAGNIFICA


























































































































































































































































































