777 746 852Linka
Magnetický držák ručníků 55cm
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 550 mmDélka: 550 mmVýška: 54 mmHloubka: 63 mmRozměr: 55 x 55 cmHmotnost: 0.561 kg/ksMateriál: Mosaz Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
-14 % 1 620 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 394 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 152 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Nosnost: 5 kg
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 550x54x63 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 63 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.5610 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126024 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |

































































































































































































































































































