777 746 852Linka
MARAC skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39,5cm, černá
Výrobce: SaphoSérie: BEAUTYŠířka: 395 mmDélka: 390 mmVýška: 175 mmHloubka: 395 mmRozměr: 39,5 x 39 cmHmotnost: 9 kg/ksMateriál: Sklo Tvar: kruh Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 6 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 5 582 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 4 613 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,5x17,5 cm |
| Průměr | 395 mm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942396 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro MARAC skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39,5cm, černá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro MARAC skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39,5cm, černá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro MARAC skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39,5cm, černá (dxf)
- Technický list pro MARAC skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39,5cm, černá





















































































































































































































































































