MIXONA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom
| Cena s DPH / ks | 3 604 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 979 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIXONA |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 36 mm |
| Výška | 298 mm |
| Hloubka | 203 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 244 mm |
| EAN | 8590913825712 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 2.1950 kg |
| Balení | 1 ks |
Subtilní tělo baterie MIXONA díky malým rozměrům kartuše a v základu hranatém designu s příměsí oblých prvků představuje opravdový skvost moderní koupelny. Technickou lahůdkou je řešení nástěnné sprchové a vanové baterie, která díky orientaci páky nepřekáží v prostoru. Tento efekt umocňuje sklopná výtoková hubice na vanové baterii.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- 3D modely pro MIXONA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom (DXF)
- 3D modely pro MIXONA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom (DWG)
- 3D modely pro MIXONA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom (3DS)
- Návody pro MIXONA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom (PDF)
- Technický list pro MIXONA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom
- Údržba pro MIXONA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom (pdf)
- Záruční list pro MIXONA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom (pdf)









































































































































































































































































































