777 746 852Linka
Nástěnná hlavová sprcha, 500x200mm, nerez lesk
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 200 mmVýška: 30 mmHloubka: 500 mmRozměr: 20 x 50 cmHmotnost: 6.5 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 6.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913840746 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Nástěnná hlavová sprcha, 500x200mm, nerez lesk (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Nástěnná hlavová sprcha, 500x200mm, nerez lesk (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Nástěnná hlavová sprcha, 500x200mm, nerez lesk (dxf)
- Dokumenty - Návod pro Nástěnná hlavová sprcha, 500x200mm, nerez lesk (PDF)
- Dokumenty - Údržba pro Nástěnná hlavová sprcha, 500x200mm, nerez lesk (pdf)
- Technický list pro Nástěnná hlavová sprcha, 500x200mm, nerez lesk































































































































































































































































































