777 746 852Linka
Nástěnná sprcha, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromHloubka: 200 mmHmotnost: 0.23 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 760 CZK
| Cena s DPH / ks | 654 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 541 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 82 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Hmotnost / ks | 0.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913852268 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |


























































































































































































































































































