Nástěnná sprcha s otočným kloubem, bronz
| Cena s DPH / ks | 2 572 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 126 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 60 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Průtok (3 bar) | 20.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913957604 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |










































































































































































































































































