Nástěnná sprcha s otočným kloubem, chrom/zlato
| Cena s DPH / ks | 1 626 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 344 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 54 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Hloubka | 205 mm |
| Barva | Chrom/Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Průtok (3 bar) | 20.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587003157 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |








































































































































































































































































