777 746 852Linka
PATRON sušák osušky, 600x60mm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 626 Kč
PATRON sušák osušky, 600x60mm | 2 271 CZK
PIRENEI držák ručníků 600mm, mat | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 600 mmDélka: 600 mmVýška: 60 mmHloubka: 70 mmRozměr: 60 x 60 cmHmotnost: 1.45 kg/ksMateriál: Hliník Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Montážní sada součástí balení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x60x70 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 1.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880742 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
PIRENEI držák ručníků 600mm, bílá mat
60 x 60Mosaz|SlitinahranatéGedybíláPIRENEI
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro PATRON sušák osušky, 600x60mm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro PATRON sušák osušky, 600x60mm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro PATRON sušák osušky, 600x60mm, bílá (dxf)
- Dokumenty - Návod pro PATRON sušák osušky, 600x60mm, bílá (PDF)
- Technický list pro PATRON sušák osušky, 600x60mm, bílá































































































































































































































































































