777 746 852Linka
PATRON sušák osušky, 800x60mm, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 454 KčPIRENEI držák ručníků 800mm | 2 228 Kč
PATRON sušák osušky, 800x60mm | 2 572 CZK
PIRENEI držák ručníků 450mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 800 mmDélka: 800 mmVýška: 60 mmHloubka: 70 mmRozměr: 80 x 80 cmHmotnost: 1.8 kg/ksMateriál: Hliník Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Montážní sada součástí balení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 800x60x70 mm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 1.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880797 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
PIRENEI držák ručníků 450mm, černá mat
45 x 45Mosaz|SlitinahranatéGedyPIRENEI

AKCE -14 %
zdarma
PIRENEI držák ručníků 800mm, černá mat
80 x 80SlitinahranatéGedyPIRENEI
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro PATRON sušák osušky, 800x60mm, černá mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro PATRON sušák osušky, 800x60mm, černá mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro PATRON sušák osušky, 800x60mm, černá mat (dxf)
- Dokumenty - Návod pro PATRON sušák osušky, 800x60mm, černá mat (PDF)
- Technický list pro PATRON sušák osušky, 800x60mm, černá mat





















































































































































































































































































