PAX umyvadlová baterie s připojením do podlahy, chrom
| Cena s DPH / ks | 19 600 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 16 198 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 1102 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 925 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| EAN | 8590913891038 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
Série vodovodních baterií PAX nabízí oblíbený design, díky němuž se baterie dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny.
Ke stažení
- 3D modely pro PAX umyvadlová baterie s připojením do podlahy, chrom (3ds)
- 3D modely pro PAX umyvadlová baterie s připojením do podlahy, chrom (dwg)
- 3D modely pro PAX umyvadlová baterie s připojením do podlahy, chrom (dxf)
- Návody pro PAX umyvadlová baterie s připojením do podlahy, chrom (PDF)
- Technický list pro PAX umyvadlová baterie s připojením do podlahy, chrom
- Údržba pro PAX umyvadlová baterie s připojením do podlahy, chrom (pdf)
- Záruční list pro PAX umyvadlová baterie s připojením do podlahy, chrom (pdf)


























































































































































































































































































