777 746 852Linka
PE stojánková dřezová baterie, nerez mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):3 776 Kč
PE baterie, nerez mat | 2 690 CZK
PRIM baterie, chrom | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (1 ks)
Výrobce: SaphoVýška: 410 mmHloubka: 215 mmHmotnost: 1.47 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruhové Záruka: 72 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 260 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913858031 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |















































































































































































































































































